fbpx
Close

Kanada koondis sai enne ATP Cupi suure tagasilöögi

– Denis Shapovalov / Foto: AP/Scanpix

Kanada tennisetäht Denis Shapovalov sai 25. detsembril Sydneysse saabudes enne hooaja algust tugeva tagasilöögi, kui andis lennujaamas positiivse COVID-19 testi.

Maailma 14. reket mängis viimati Mubadala turniiril Abu Dhabis. Pärast Abu Dhabist naasmist andis Hispaanias positiivse testi ka Rafael Nadal, samuti tema treener Carlos Moya, Araabia Ühendemiraatide pealinnas viibis kohustuslikus isolatsioonis ka Briti sensatsioon Emma Raducanu.

Vastavalt Põhja-Uus-Walesis kehtivatele koroonareeglitele peab vaktsiinikuuri läbinud Shapovalov jääma vähemalt kümneks päevaks isolatsiooni, see tõmbab tema plaanile esindada Kanadat 1. jaanuaril algaval ATP Cupil aga kriipsu peale.

Nüüd esindavad Kanadat ATP Cupil Felix Auger Aliassime, Brayden Schnur, Peter Polansky ja Steven Diez . Kanada kuulub ühte gruppi Saksamaa, USA ja Suurbritanniaga.

Nii Auger Aliassime kui Shapovalov näitasid 2021. aastal häid tulemusi, esimene lõpetas aasta esikümnes ning teine on ATP rankingus 14. positisioonil. Shapovalov teatas nädalapäevad tagasi pärast Mubadala turniiri, et on ehk jõudmas oma elu parimasse vormi…

Austraalia lahtised algavad 17. jaanuaril.

scroll to top