fbpx
Close

Kaia Kanepil ei olnud avaringis raskusi

Kaia Kanepi tänavusel Charlestoni turniiril. / Foto: Zumapress/Scanpix

Esimesena asetatud Kaia Kanepi alustas Trophee Lagardere’i WTA 125K turniiri Pariisis 6:4, 6:2 võiduga Kamilla Rahhimova (WTA 104.) üle.

Võit oli võib-olla isegi veenvam, kui numbrid näitavad, sest Kaia ei sattunud kummaski setis kaotuseohtu. Esimeses setis murdis ta vastase pallingu kohe avageimis ja pärast seda mingeid “seiklusi” enam polnud – mõlemad hoidsid pallingut, ühe murdepallini jõudsid nii Kanepi kui ka Rahhimova. Teises setis hoidis Venemaalt pärit tatarlanna alustuseks oma servi, aga siis murdis Kaia kaks korda. Seisul 4:1 oli Kaia veel oma pallingul 15:40 taga, aga polnud ju seegi ohtlik, sest varus oli kaks murret. Kohtumine kestis 1 tund ja 13 minutit.

Halb oli ainult see, et Kaia tegi 9 topeltviga, kuid sealjuures hea, et niisugune asi juhtus mängus, mida ta kindlalt valitses. Samas lõi Kaia ka 7 ässa. Esimese servi protsent oli Rahhimoval selgelt parem (69 ja 47%), mõlemad võitsid esimeselt servilt 71% punktidest, aga teise serviga tegi Kanepi vahe sisse – ta võitis sellelt 65 ja Rahhimova ainult 29% punktidest. Kohati oli see lausa ime, sest Kaia võitis teiselt servilt 31st punktist 20, aga üheksa topeltvea tõttu võitis ta mängu läinud pallidel 22st punktist 20!

Kaia vastane täna veel ei selgu, seega on ka kindel, et eestlanna enne kolmapäeva Pariisis väljakule ei tule.

scroll to top