fbpx
Close

Kaia Kanepi mängib Guadalajaras ka paari, koos on turniiri vanim ja noorim mängija

Linda Fruhvirtova. / Foto: AFP/Scanpix

Üle pika aja osaleb Kaia Kanepi WTA turniiril ka paarismängus, kui Guadalajaras on tema paariline Tšehhi tulevikulootus Linda Fruhvirtova.

Tegemist on omapärase paariga, sest vähemalt neist, kes pääsesid üksikmängus põhiturniirile, on Kanepi vanim (37) ja Fruhvirtova noorim (17). Napilt jääb nende vanusevahe siiski 20 aastast puudu, sest Kaia on sündinud 10. juunil ja Fruhvirtova 1. mail. Ajal, mil tema paariline sündis, oli Kaia võitnud juba kuus ITF-i turniiri, neist ühe ka paarismängus koos rootslanna Sofia Arvidssoniga, kuid WTA turniiri poolfinaalis mängis Kaia esimest korda siis, kui Fruhvortova oli neljakuune. Lisame, et Guadalajara turniiri paarismängijaist on Lucie Hradecka (Tšehhi) siiski Kaiast 20 päeva vanem.

Fruhvirtova/Kanepi alustavad turniiri eeloleval ööl Eesti aja järgi ilmselt kella 4-5 paiku. Kuigi nad ei ole kindlasti favoriidid, on vähemalt esimesed vastased võidetavad – Fernanda Contreras Gomez (Mehhiko) on maailma paarismängu edetabelis 116. (üksikmängus 144.) ja Camila Osorio (Kolumbia) 275. (üksikmängus 71.).

Üksikmängus on mõlemad paarilised välja langenud, sest ka Fruhvirtova kaotas avaringis Sloane Stephensile (USA) 0:6, 2:6.

scroll to top