fbpx
Close

Kaia Kanepi alustab teisipäeval Limogesi turniiri

– Kaia Kanepi / Foto: Siim Semiskar

Eesti teine reket Kaia Kanepi (WTA 101.) osaleb sel nädalal Limogesis (Prantsusmaa) niinimetatud WTA 125K ehk Challenger-turniiril.

Kuigi nimetuse järgi oleks tegemist justkui WTA turniiriga, ei lähe sellise turniiri esikoht siiski mängija statistikasse WTA turniirivõiduna, aga täpselt sarnasel viisil ei ole ka meeste ATP Challengeri võidud (Jürgen Zoppil on neid kolm) ametlikult ATP turniirivõidud.

Limogesi turniir on 125 000 dollari auhinnafondiga võistluse kohta väga tugev, kui viimasena sai asetuse (8) maailma 65. reket Bernarda Pera (USA). Maailma TOP50 seast osalevad Limoges’is Jekaterina Aleksandrova (Venemaa, 42), Caroline Garcia (Prantsusmaa, 46) ja Alison van Uytvanck (Belgia, 47).

Neljandana on turniiril asetatud WTA 55. reket Jennifer Brady (USA), kes ongi Kanepi vastane avaringis. Kanepi ja Brady kohtumine on teisipäeval peaväljakul järjekorras viies, kusjuures esimene mäng algab kell 11. Seega ei ole ilmselt Kaiat enne kella 17 platsile oodata.

Kanepi ei ole 24-aastase Bradyga varem kohtunud. 2019. aastal on Brady parimad saavutused poolfinaalipääs Nottinghami WTA turniiril ja finaal sarnasel WTA 125K turniiril Indian Wellsis, mis eelnes samas peetud Premier Mandatory turniirile.

Vaadake Limogesi turniiri tabelit siit.

scroll to top