fbpx
Close

Justine Henin soovib näha naiste tipptennises rohkem järjepidevust

– Justine Henin / Foto: Reuters/Scanpix

Seitsmekordne Suure slämmi turniiri võitja ja endine naiste maailma esireket (2003) belglanna Justine Henin andis väljaandele BolaAmalera oma prognoosi Austraalia lahtistele.

Justine Henin usub, et enne Austraalia lahtisi on pea võimatu peafavoriiti nimetada.

“Naiste tennises on favoriidi leidmine väga keeruline, eriti praeguses olukorras. Kõik on väga ettearvamatu, võib-olla lähiaastatel on olukord naiste tennises stabiilsem. Tahaksin näha naiste tipptennises rohkem järjepidevust. Olen siiski optimist, kuid olukord, kuhu oleme täna sattunud, on ainulaadne. Austraalias ei ole kõik ka ühesugustes tingimustes. Naomi Osakal läks US Openil hästi, ta oli tugev ja mäng küpsem, kuid iga turniiri tuleb alustada nullist. Loodan, et näidatakse head tennist ja mängijad on praegustes tingimustes psühholoogiliselt stabiilsed.”

Meeste turniiri ja võimalike favoriitide kohta sõnas Henin järgmist:

“Austraalia lahtised näivad olevat tehtud justkui Novak Djokovici jaoks. Sel aastal on olukord siiski veidi teistsugune. Pärast halvasti lõppenud sündmusi US Openil ja kindlat kaotust Roland Garrosi finaalis soovib ta taas näidata, kes on siin peremees. Alatu tuleb arvestada Rafael Nadali ja Dominic Thiemiga, kes on nüüd samuti Suurel slämmil (US Open) võitu maitsnud. Mulle väga meeldib veel ka Daniil Medvedev…”

scroll to top