fbpx
Close

Homme poolfinaalide eel toimub meeleolukas paarismängu turniir tuntud inimeste osavõtul

– 2019. aasta kuulsuste turniiri grupipilt / Foto: Igor Pissarev/ETL

Eesti meistrivõistluste kava ei piirdu ainult medalivõitjate väljaselgitamisega. Homme kell 12:00 enne üksikmängude poolfinaale peetakse traditsiooniline kuulsuste paarismängu turniir.

Meeleolukal turniiril Tallinna Kalevi Tennisekeskuses (Herne 28) osalevad tuntud tegijad eri valdkondadest, kes sellele vastavalt on jagatud tiimidesse. Mängitakse ajatennist, kusjuures arvesse lähevad võidetud geimid.

Olümpiasangarite tiimi moodustavad Allar Levandi, Ago Markvardt, Indrek Sei ja Mart Poom. Poliitikute lippu hoiavad seekord kõrgel Kristen Michal, Jaanus Karilaid, Rannar Vassiljev ja Urmas Mardi. Muusikuid ja näitlejaid esindavad muuhulgas Reket e Tom Olaf Urb, Bert Pringi ja Marek Demjanov. Oma ala tippude võistkonda kuuluvad südamearst Margus Viigimaa, kirurg Sven Troost ja moekunstnik Kairi Vilderson. Spordiajakirjanikest tulevad mängima Gunnar Leheste, Ivar Jurtšenko, Maxim Tuul ja Donatas Narmont. ETL-i toetajatest demonstreerivad hetkevormi Reet Hääl, Silver Rits (Rickman) ja Raivo Hermlin (Rikets).

Kuulsuste turniiri eeldatav pikkus on kaks tundi. Peale seda tulevad platsile mehed poolfinalisitid.

scroll to top