fbpx
Close

Paarismängudes selgusid finalistid

– Anet Angelika Koskel on näidanud head minekut nii üksik- kui paarismängus / Foto: Igor Pissarev/ETL

Eesti meistrivõistluste teisipäeva õhtu jäi poolikuks, sest nii naiste kui ka meeste paarismängu poolfinaalides peeti Tallinna Kalevi väljakutel vaid üks kohtumine.

Oleme juba naiste üksikmängu uudises kirjutanud, et Lissi Kubre vigastuse tõttu pääsesid mänguta finaali Sofia Chekhlystova ja Elena Malõgina. Nende vastaseks kvalifitseerusid tiitlikaitsjad Anet Angelika Koskel/Helena Narmont (1), kes võitsid üllatuspaari Mariela Pluutus/Gerda Reinaru 6:0, 6:0.

Kuid loobumine tuli ka meeste paarismängus. Selgus, et viietunnine üksikmäng kurnas Siim Troosti sedavõrd, et täna ta enam paarismänguks koos Johannes Seemaniga (2) väljakule ei suutnud minna. Tegemist oli kindlasti kullavõimelise paariga, sest sügisel Paf Openil olid Seeman/Troost tulnud võitjaks ja alistanud finaalis Vladimir Ivanovi ja venelase Jan Sabanini. Nad oleksid kohtunud tiitlikaitsjate Ivanovi ja Mattias Siimariga (1), kes võitisid Alexander Georg Mändma ja Karl Kiur Saare 6:4, 7:5. Aga nüüd said Seeman/Troosti asemel finaali Alex-Andre Ojassalu/Indrek Soome, kellele märgiti loobumisvõit. Muidugi me ei saa kindlalt väita, et Ojassalu/Soome poleks mänguga võita suutnud.

scroll to top