fbpx
Close
PAF.ee

Harri Neppi: päris suur ime, et Anett lõpuks võitis

– Tennis / Foto: Pixabay

Ka treenerist ekspert Harri Neppi nõustus arvamusega, mida Tennisnet juba Anett Kontaveidi ja Amanda Anisimova mängu ülevaates kirjutas, et kohtumise kvaliteet ei olnud kõrge.

“Lõpus aitas kõvasti kaasa see, et vastane tagus eeskäega järjekindlalt palle vastu seina. Kuna statistikat ei ole, siis ei teagi, palju lihtvigu Anisimova tegi, aga neid oli ikka kohutavalt palju,” ütles Neppi. “Anett on õnneks niisugune mängija, kes on harjunud vastasele tihti eeskäe alla lööma, aga täna ta lausa pidi seda tegema, sest ameeriklanna tagakäsi on ikka väga valus.”

Kuigi Neppi sõnul mängis Anett taktikaliselt õigesti, jäid tal võimalused pikka aega realiseerimata, sest ta tegi ka ise väga palju vigu. “Teine sett oli vahepeal selline, et iga palli puudutus oli viga. Seepärast ma imestangi, et kust ta veel selle tahtmise ja jõu leidis, et mäng võita. On selge, et Indian Wellsi turniiril mängis Anett paremini, aga seal ei olnud tal ka ühtki vastast, kes tagakäega sedavõrd võimsalt virutaks,” ütles Neppi.

scroll to top