fbpx
Close

Etapivõidud naiste liigades Kirsti Kuhile ja Kristi Linkovile

– Tennis / Foto: Pixabay

SEB Liigatennise naiste arvestuses võisteldi viimati teise liiga ja neljanda üksikmängus. Ette rutates tuleb märkida, et ka sellel laupäeval tulevad Tallinki tennisekeskuses platsile taas samade liigade mängijad.

Tartus teise liiga üksikmängu etapil tuli esikohale Kirsti Kuhi, kes alistas finaalis Hiie Nõlvaku (4) 6:1 6:4. Raskemalt tuli Kuhile võit poolfinaalis, kus võidunumbrid esimesena asetatud Kai Uudekülli üle olid 6:3 7:6(6). Nõlvak oli aga poolfinaalis alistanud Janika Roosimäge (2) 6:2 6:3.

Naiste neljanda liiga etapil Tallinki Tennisekeskuses langesid kaks kõrgema asetusega mängijat (Mari-Ann Rebane ja Nele Kasemaa) konkurentsist kohe oma esimeses matšis. Üllatuse serveeris seekord asetamata Diana Laurits-Tass, kes murdis end finaali. Tema vastaseks seal oli Kristi Linkov (3/4). Poolfinaalis võitis Laurits-Tass Riina Bachmanni 7:5 ja Linkov Ann Hiiemaad 6.4. Finaaliks oli Linkovil rohkem jõuvarusid ja tasuks teine etapivõit sel hooajal tulemusega 6:1. Etapivõit tõstis Linkovi edetabelis esikolmikule päris kannule.

Naiste liigade värskeimad EDETABELID leiad SIIT.

scroll to top