Etapivõidu noppisid Anastassia Astrelina, Laura Rahe, Monika Mailend ja Elen Bikejev

– Laura Rahe ja Kai Uudeküll / Foto: Li Remmelg

SEB Liigatennises võistlesid naised nädalavahetusel üksikmängus ja seda kõikides liigades.

Esliigas tuili esikohale üldarvestuses teisel positsioonil olev Anastassia Astrelina, kes alistas otsustavas mängus kogenud Helen Tälli 7:5 6:3. Kolmandaks platseerus Malle Pärtel.

Teises liigas saavutas Tallink Tennisekeskuses selle hooaja teise etapivõidu Laura Rahe. Samas ei tulnud see esikoht sugugi kergelt. Finaalis kujunesid tema võidunumbriteks Kai Uudekülli üle 6:7(4) 6:2 11:9. Poolfinaalis oli Rahe parem Helen Ilumetsast 6:4 6:4 ning Uudeküll omakorda Helen Juksarist 6:4 6:2. Teise liiga etapiga samal ajal toimus Tallink Tennisekeskuses ETL-i poolt korraldatud suur lastetennise võistkondlik turniir.

Kolmandas liigas kohtusid finaalis esimesena asetatud Maarika Matt ja kolmandana asetatud Monika Mailend. Seekord jäi peale madalama asetusega Mailend tulemusega 8:2. Mailendi tee võinuks katkeda poolfinaalis, kus ta sai vaevu jagu Kristina Lukkist 8:7(8). Matt võitis oma poolfinaalis Leone Kala 8:4.

Neljandas liigas tuli Rakveres Aqva Spordikeskusesse osalejaid küll vähe, kuid selle võrra saadi rohkem mänge. Enne otsustavaid kohamänge selgitasid mängijad paremusjärjestuse kahes alagrupis. Esikoha noppis esmakordselt liigaturniiridel kaasa teinud Elen Bikejev, kes alistas finaalis Gerli Tauki 6:2. Kolmas koht kuulus Ere Tammeorule.