fbpx
Close

Eesti Tennise Liidu korraldatud lastetennise võistkondlik turniir meelitas kohale sadakond last

– Anett Kontaveit ja turniiril osalenud lapsed / Foto: Igor Pissarev

Pühapäeval toimus Tallink Tennisekeskuses Eesti Tennise Liidu poolt korraldatud lastetennise võistkondlik turniir. Nagu kirjutab tennis.ee osales võistlusel kokku 96 last. Lisaks Tallinna tennisekoolide kasvandikele sõideti kohale ka Viljandist, Pärnust ja Rakverest.

Iga klubi sai osaleda ühe võistkonnaga igas palliliigis (25%, 50% ja 75%). Osalenud klubisid oli 13 ja paljud neist olid välja pannud võistkonna igas palliliigis. Võistkond koosnes kolmest lapsest ja kaasa võistlevast treenerist.

Turniir ei kätkenud endas ainult tennist. Lisaks said lapsed end proovile panna erinevates pallimängudes ja teatevõistluses. Üle kolme tunni kestnud üritus kulmineerus ühispildi tegemisega, kuhu saabus ka parasjagu Eestis viibiv ja treeniv Anett Kontaveit.

Vaatamata mitmetunnisele intensiivsele ja sportlikus mõttes väsitavale tegevusele peegeldus laste silmist suur rahulolu ja rõõm! Võistlustel osalenud 7-aastane Patrick võttis asja lihtsalt ja konkreetselt kokku: “Saime palju mängida ja joosta. Mängud olid põnevad, me kaotasime ainult ühe mängu… Anett Kontaveit tuli ka koos meiega pildile. Mulle väga meeldis, tahaksin veel mängida.”

Eesti Tennise Liit edastas oma kodulejeküljel erilise tänu vabatahtlikele abikohtunikele (Sofiya Chekhlystova, Katriin Saar, Ann Maria Muuli, Nora Lorelei Kivisaar, Gregor Hint, Robin Erik Parts ja Andre Toomväli) ning soojendust juhtinud treenerile Anu Ruutule.

scroll to top