fbpx
Close

TEAM TENNIS Tour7 | teel WTA Tallinn Openile võitjad on Merike Varusk, Erik Paulson ja Janar Kalmus

TEAM TENNIS Tour7 turniir | Foto: Janar Kalmus

Möödunud laupäeval toimus FORUS Viimsi Spordikeskuse tenniseväljakutel tenniseturniir TEAM TENNIS Tour7 | teel WTA Tallinn Openile. Turniir toimus üksikmängus ning kolmes erinevas grupis pääses osalema kokku 24 mängijat. Esimesena alustasid võistluskogemuseta ja kuni IV liiga naised. Kõik osalejad mängisid kolm ühesetilist mängu järjest ja turniiri võitmiseks tuli alistada kõik vastased. Kolmanda koha mängis välja Esther Linask, finaali jõudis Natalja Pinna ning esikoha saavutas Merike Varusk. Võitja sai auhinnaks WTA Tallinn Open poolfinaalipääsme, võitjasärgi ning TEAM TENNIS Villeroy&Boch pokaali.

Merike Varusk | Foto: TEAM TENNIS

Järgmisena alustasid vähese võistluskogemusega mehed. Põnevate kohtumiste järel saavutas kolmanda koha Artur Kbejan, hõbedale tuli Valerij Dedkov ning võitjaks Erik Paulson. Ka meeste võitjat ootas sama auhinnakomplekt.

Erik Paulson | Foto: TEAM TENNIS

Vahetult enne kolmanda rühma, kogenud harrastusvõistlejate alustamist toimus erivõistlus reketi raamil palli põrgatamises. Paremuselt kolmanda tulemuse ja 18 korda põrgatas Edward Aganitš, teise tulemuse tegi 30 korda põrgatanud Elmar Gurbanov ning ülekaalukalt parima tulemuse, 92! tegi Anastassia Astrelina.

Anastassia Astrelina | video: TEAM TENNIS

Päeva viimases voorus alustasid mänge kogenud võistlejad. Teiste seas meeste ja naiste esiliiga ja GP-mängijad, mitmed treenerid ning noorena parimate hulka kuulunud tänased harrastajad. Kolmanda koha mängis välja Martin Kohv. Finaalis kohtusid aga turniiri esimesed kaks mängu nulliga võitnud Elmar Gurbanov ja Janar Kalmus. Põnevuslahingu võitis seisuga 6/7 (5:7) seekord Kalmus.

Janar Kalmus ja Elmar Gurbanov | Foto: TEAM TENNIS

Siigur Restoranid pani välja eriauhinna turniiril kõige enam ässasid löönud mängijale. Neli ässa löönud Esther Linask võitis selles arvestuses ja sai endale 50€ kinkekaardi. Kõiki osalejaid ootasid meenekotid Värska Originaalilt, Nudist Peenjoogivabrikult ja Raasiku Õlletehaselt. Autasustamine ja afterparty eest hoolitses Black Rose pubi.

TEAM TENNIS TOUR on harrastajatele suunatud tenniseturniiride sari. Järjekorras järgmine, kaheksas etapp toimub Audentese tennisehallis, millele järgneb ühine õhtusöök ja WTA Tallinn Open poolfinaaliõhtu! Rohkem infot ja registreerumine siin: https://forms.gle/NnRwdeuFx3D8B5F88

TEAM TENNIS on täiskasvanud harrastajate tenniseklubi. Korraldame koostöös viie treeneriga tennisetreeninguid Tondil, Viimsis, Rocca al Mares, Tartu Tähtveres ja Pärnu Tennisehallis. Klubi korraldab veel regulaarset turniiridesarja ja nädalavahetuse mini-laagreid. Järgmisel aastal mängime muuhulgas Nadali akadeemias ning külastame Roland-Garros turniiri. Korraldame ka firmade tenniseturniire ja kollektiivide tennisetrenne.

Tenniseklubi TEAM TENNIS järgmised tennisesündmused:

TEAM TENNIS – save the dates
scroll to top