fbpx
Close
PAF.ee

Eesti järelkasvu treenis kolmapäeval korraga kolm tunnustatud treenerit

– Treenerite trio Märten Tamla, Andrei Luzgin ja Mihkel Koppel / Foto: Toomas Kuum

Eesti noortekoondise Tallinnas resideeruv grupp treenib viis päeva nädalas üheskoos. Kolmel päeval lisandub ka õhtune tennisetreening, rääkimata üldfüüsilisest ettevalmistusest, mida tehakse individuaalselt.

Rahvusvaheliste turniiride mittetoimumise tõttu ei tule mängijatele treeningutesse see aasta suuremaid pause sisse, välja arvatud Eesti meistrivõistluste aegu. Lisaks noortele osalevad paljudel treeningutel juba täiskasvanute klassi kuuluvad mängijad, enamjaolt Helena Narmont, Maileen Nuudi, “ameeriklased” Robin Erik Parts, Johannes Seeman jt. Sõltuvalt päevast kestavad ühistreeningud 2 kuni 3,5 tundi. Juurde lisanduvad muidugi individuaaltreeningud ja üldfüüsiline ettevalmistus. Eesti Tennise Liit on siin omalt poolt ka õla alla pannud.

Intensiivseid treeninguid viib läbi peamiselt Andrei Luzgin, kes on ühtlasi Audentese peatreener. Unikaalne juhus oli aga sel kolmapäeval, kui treeningutel juhtusid olema korraga kolm tunnustatud treenerit: Luzgin, Märten Tamla ja Mihkel Koppel. Tennisnet sai kõik kolm treenerit ka ühispildile. Igal juhul töö noortega käib ja loodame, et nad osalevad aktiivselt ka Eesti GP-sarjades, mis naasevad kalendrisse järgmisest nädalast..

scroll to top