fbpx
Close

Djokovicil ja Nadalil tuleb veerandfinaalis pingutada, kohe vastamisi Sinner – Wawrinka

Wimbledoni peaväljak 2019. aasta meeste üksikmängu finaali ajal. / Foto: AP/Scanpix

Wimbledoni turniiril on loositud ka meeste üksikmängu tabel, kus seekord ei olnud õhus intriigi, millal kohtuvad Novak Djokovic (Serbia) ja Rafael Nadal (Hispaania), sest nad olid asetusel esimene ja teine.

Kui rääkida sellistest staaridest, peab tabelit vaatama juba kaugemale, sest esimestes ringides Djokovicil ja Nadalil vaevalt väärilisi vastaseid leidub. Põnevaks läheb aga veerandfinaalist, kus mõlemale sattusid kaks kõige tugevamat võimalikku vastast – Djokovic mängiks Carlos Alcaraziga (Hispaania, 5) ja Nadal Felix Auger-Aliassime’iga (Kanada, 6), kes hispaanöasega isegi Pariisis viis setti mängis. Lisaks on Nadalil enne seda 4. ringis oodata kohtumist Marin Ciliciga (Horvaatia, 14), kes ei ole praegu kellegi jaoks kingitus. Kokkuvõttes vedas võib-olla Djokovicil pisut rohkem.

Esimese ringi paaridest on kindlasti kõige huvitavam Jannik Sinneri (Itaalia, 10) ja kolmekordse suure slämmi turniiride võitja Stanislas Wawrinka (Šveits) kohtumine. Probleeme võib tulla ka Auger-Aliassime’il, kelle vastane Maxime Cressy (USA, ATP 60.) on maailma tennises üks väheseid puhtaid servi-võrgumängijaid, milline stiil sobib just muruväljakule. Kolmandas ringis ootame aga põnevusega kahe Kreeka päritolu mängija kohtumist. Neist Stefanos Tsitsipas (4) esindabki Kreekat, aga talle tuleb võib-olla vastu kreeka päritolu austraallane Nick Kyrgios, kes on murul alati ohtlik.

Vaadake meeste üksikmängu tabelit siit.

scroll to top