fbpx
Close

Djokovic ja Wawrinka pidasid Instagramis diskussiooni

Stan Wawrinka (vasakul) pärast 2015. aasta Prantsusmaa lahtiste finaali, kus ta võitis Novak Djokovici. / Foto: Reuters/Scanpix

Novak Djokovic on viimasel ajal kasutanud Instagram Live’i, kus ta kutsus fänne üles jääma ohtlikul ajal koju ja pidas vestluse Andy Murrayga. Laupäeval esitas Instagramis Djokovicile keerulise küsimuse Stan Wawrinka.

Nimelt uuris kolmekordne slämmivõitja Serbia kuulsuselt: kuidas sa tuled toime publiku ühepoolse toetusega mängus Roger Federeriga?

Djokovic püüdis vastata ausalt: “See ei ole kerge, kui tribüünidel suurem osa inimesi ergutab sinu vastast. Kui selle juures respekt teise mängijasse püsib, siis on asi korras. Ma pole ise rahul, kuidas olen mõnikord reageerinud rahva vastuseisule, aga me kõik oleme inimesed oma emotsioonidega. Karjääri alguses oli mul raske mängida Rogeri ja Rafaga. Ma leidsin, et see pole aus, mina vääriks ka rohkem toetust. Kuid aja jooksul ma harjusin sellega.”

Wawrinka: “Aga miks on see siiamaani nii, et neid toetatakse rohkem?”

Djokovic: “Raske öelda, Roger on kahtluseta kõigi aegade suurim ja teda armastatakse igal pool maailmas. Küsimus on siin rohkem Rogeri ja Rafa suuruses, nad ei ole mitte ainult tennisistide vaid ka inimestena jätnud endast maha erakordse jälje meie spordialal. Mis sa ise arvad?

Wawrinka: “Ma arvan, et noorena oli teie seis natuke erinev. Nemad said endale kiiresti hea poisi maine. Täpselt nii nagu filmiski ei saa olla korraga kolme head tegelast. Mingis suunas hakkas see poolehoid liikuma juba teie noorpõlves.”

Djokovic: “Jah noorena ma tundsin, et kuigi austan Rogerit ja Rafat, tahaksin neid võita ja saada ise number üheks. Tundus nagu mina oleksin kogu maailma vastu, aga praegu enam seda ei tunne.”

Tennis.com avaldatud artiklis pole küll öeldud, miks Wawrinka üldse niisuguse küsimuse esitas, kuid küllap on ka tema tundnud, et Rogerit ja Rafat toetatakse rohkem.

scroll to top