fbpx
Close

Del Potro on naasmas tuurile

– Juan Martin del Potro / Foto: Reuters/Scanpix

2009. aasta USA lahtiste võitja ja endine maailma kolmas reket Juan Martin del Potro on mees, kellel on vigastuste näol olnud tohutult ebaõnne. Peatselt aga näeme 33-aastast argentiinlast ja tema fantastilist eeskätt taas platsil maid jagamas.

Praeguse plaani kohaselt kavatseb del Potro mängida veebruaris liivaväljakutel peetavatel Buenos Airese ja Rio de Janeiro ATP turniiridel.

“Olen väga kõvasti treeninud. Mõni päev on parem kui teine, kuid alati on [püsinud] lootus järgmise aasta alguses taas võistelda,” sõnas del Potro. “Oleks väga eriline tulla tagasi Buenos Aireses ja mängida seejärel Rios. Nagu võite ette kujutada, siis annan endast kõik, et saaksime varsti uuesti kohtuda,” kirjutas argentiinlane Instagramis.

Mullu augustis tehti del Potrole põlvekedra vigastuse tõttu kolmas parema põlve operatsioon. Karjääri jooksul 22 ATP turniiri võitnud del Potro viimatine matš oli 2019. aasta juunis Queen’s Clubis, kui ta võitis Denis Šapovalovit. Oma karjääri kõrgeima edetabelikoha (3.) saavutas ta 2018. aasta augustis, kuu aega enne kõnealuse aasta USA lahtiste finaali jõudmist.

scroll to top