Anu Kerdi loovutas neljanda liiga Mastersil vaid kolm geimi

– Marit Mandelkorn ja Anu Kerdi / Foto: Erakogu

SEB Liigatennise naiste neljanda liiga 2018. aasta Mastersi nädalavahetusel võitis antud võistlusklassi läbi hooaja valitsenud Anu Kerdi.

Tallinki Tennisekeskuses peetud Mastersil heitlesid omavahel hooaja kaheksa tugevamat, kes jagati kahte neljasesse alagruppi. Kuna üldarvestuses teisel kohal olnud Tiina-Mai Kõrge ei saanud kaasa teha, siis lunastas varumängijana viimasel hetkel pääsme Mastersile Kaie Aamisepp.

Läbi hooaja neljandat liigat valitsenud Anu Kerdi loovutas neljas kohtumises vaid kolm geimi. Kui viimastel etappidel osutasid talle mitmed mängijad südi vastupanu, siis Mastersil ei jätnud Kerdi midagi juhuse hooleks. Esikohamatšis alistas ta turniiri üllataja Marit Mandelkorni 6:0.

Kolmas koht läks jagamisele hooaja teisel poolel kõvasti progresseerunud Marian Kundi ja Leone Kala vahel. Turniiri üks soosikuid Kadi Taalberg jäi B alagrupis surnud ringiga Mandelkorni ja Kundi taha.