fbpx
Close

Anett Kontaveit kutsub üles toetama väärkoheldud loomi

Anett Kontaveit / Foto: AFP/Scanpix

Eesti tennise esireket Anett Kontaveit paneb koostöös Varjupaikade MTÜga korraldatud heategevusoksjonile oma võistluskostüümid, tossud, reketi, tennisekoti ja muud tennisega seotud esemed. Oksjonil kogutud raha läheb raske elusaatusega ja väärkoheldud lemmikloomade abistamiseks.

“Soovin panustada just hüljatud loomade heaolusse, kuna need loomad ju kahjuks iseend aidata ei saa. Tean, et varjupaikadesse satub üsna sageli väärkoheldud ja halbadest tingimustest päästetud loomi. Selliste loomade raviarved ja muud kulud on tavapärasest oluliselt suuremad. Heategevusliku oksjoniga tahangi aidata kurva elusaatusega loomi. Iga toetus aitab nende elu paremaks muuta ning loodan, et loomapidamiskultuur muutub sellest natukenegi paremaks,” selgitab Anett Kontaveit oksjoni tagamaid.

Võta osa heategevuslikust oksjonist

Oksjon toimub Varjupaikade MTÜ Facebooki lehel. Iga pildi juurde on märgitud oksjonil oleva eseme kirjeldus. Esemeid on kokku 24 ja igale esemele toimub panustamine eraldi. Oksjon lõpeb kolmapäeval, 8. detsembril kell 19.00, oksjon on pikeneva lõpuga 5 minutit – võidab kõige kõrgem pakkumine.

Kogu info on leitav siin: https://varjupaik.ee/oksjon

scroll to top