fbpx
Close

Anett Kontaveidi võistluskostüümide heategevuslik oksjon

– Anett Kontaveit panustab aktiivselt heategevusse / Foto: AP/Scanpix

Varjupaikade MTÜ hea sõber ja toetaja Anett Kontaveit pani oma Lacoste võistluskostüümid ja treeningdressid koos autogrammikaardiga heategevuslikule oksjonile, et aidata võimalikult paljud varjupaigaloomad veel sel aastal ära kiibistada.

Oksjon toimub Varjupaikade MTÜ Facebookilehel. Iga pildi juurde on märgitud oksjonil oleva eseme kirjeldus ja alghind. Näiteks: ühe (1) looma kiibistamine ehk 10 € või kahe (2) looma kiibistamine ehk 20 €. Oksjoni samm on +1 ehk ühe looma kiibistamine (10 €). 

Oksjon lõpeb laupäeval, 12.detsembril, viimane pakkumine läheb lukku kell 12.00. Peale seda anname teada, mitu varjupaigalooma saavad endale jõulukingiks kiibi. Igale esemele toimub oksjon eraldi. Oksjonil osalemiseks tuleb jätta oma pakkumine konkreetse foto alla. 

Miks on kiibistamine nii oluline? Iga päev jõuab varjupaikadesse kasse ja koeri, kes on üksi laia maailma seiklema sattunud. Kui loom on kiibistatud, näitavad registriandmed, kellele ta kuulub ja me saame ta tagasi koju aidata. See näitab ka, et omanik on võtnud oma looma eest vastutuse. See näitab head loomapidamiskultuuri. Hetkel on varjupaikades kodu ootel 401 kassi ja 48 koera.

Infot oksjoni kohta leiad ka SIIT.

scroll to top