fbpx
Close

CoCo Vandeweghe paraneb kummaliselt saadud vigastusest

– CoCo Vandeweghe / Foto: Zumapress.com/Scanpix

USA tennisistil CoCo Vandeweghe`l juhtus kümme nädalat tagasi õnnetus, mis põhjustas kirurgilist sekkumist vajanud vigastuse. Kuna tegemist oli haruldase juhtumiga, siis hoidis tennisemängija seda kaua saladuses.

Nüüd paljastas Vandeweghe FANtastic Tennise nimelises podcastis, kui kummaline see õnnetus tõepoolest oli. 

“Ma ei tahtnud sellest rääkida, sest õnnetusjuhtum oli lihtsalt veidramatest veidram. Tegelikult mul vedas, sest mu käsi lendas sisuliselt õhku. Mu väikesel sõrmel olid sügavad lõikehaavad ja lisaks vigastasin teiste sõrmede sidemeid ja närve, ma ei saanud oma näppe üldse liigutada,” rääkis ta.

Vandeweghe tegi mikrolaineahjus toitu soojaks, kuid sööki väljavõttes plahvatas sööginõu naise käes kildudeks. 

Nüüdseks on operatsioonist möödunud kümme nädalat ning Vandeweghe tasapisi taastumas, kuid täielikku paranemist pole siiani.

“Kui üritan oma väikest sõrme kõverdada, siis päris sajaprotsendiliselt see veel ei õnnestu, sest purunenud olid nii sõrme sidemed, kui ka närvid,” rääkis Vandeweghe.

Endise maailma esikümne mängija hooaeg ei olnud just väga positiivne, seda nii vigastuse, kui ka Covid-19 pandeemia pärast

Vandeweghe parimad päevad jäävad 2017. aastasse, mil ta jõudis nii Austraalia lahtistel, kui USA lahtistel poolfinaali. Pühapäeval 29-aastaseks saanud Vandeweghe paikneb praegu WTA edetabelis 214. kohal.

scroll to top