fbpx
Close
PAF.com

Endine maailma esireket: kõik on väsinud ja tahavad üksteisega kohtuda

– Boris Becker | Foto: imago-images/Nordphoto/Scanpix

Endine maailma esireket sakslane Boris Becker avaldas oma seisukohti Covid-19 situatsiooni kohta CNN-ile ja Twitteri kaudu.

Kuuekordne Suure slämmi turniiri võitja 52-aastane Boris Becker pakkus CNN-ile välja oma versiooni, mida võiksid tunda Novak Djokovic, Rafael Nadal ja Roger Federer Covid-19 pandeemia olukorras:

“Võimalik, et Federer on olukorraga mingil määral isegi rahul, sest tema rekord (20 Suure slämmi turniiri võitu – toim.) jääb esialgu löömata… Novak on tõenäoliselt kõige löödum, sest enne Covid-19 pandeemiat oli ta sel aastal löömatu (18 võitu – toim.). Nadalilt aga ootasin, et ta võidab oma 13-nda Roland Garrosi ja püüab Federeri slämmi tiitlite arvult kinni…”

Twitteris soovitas Becker võime oluliselt leevendama karantiini reegleid:

“Oleme isolatsioonis juba 40 päeva. Täna jalutasin pargis ja nägin varasemast oluliselt rohkem inimesi. Minu meelest inimesed on kannatust kaotamas. Karantiin tuleb peatada või seda vähemalt leevendada järk-järgult. Kõik on väsinud ja tahavad üksteisega kohtuda. Hoidkem end!”

Saksamaal, erinevalt paljudest teistest riikidest, on karantiini reeglid veidi leebemad. Äsja peeti Saksamaal ka esimene meeste turniir kaheksa mängijaga.

Tennisnet-FORUS
scroll to top