fbpx
Close
PAF.ee

Caroline Wozniacki: telereporteriks võin hakata, aga treeneriks mitte

David Lee ja Caroline Wozniacki. / Foto: WTA

Taani tennisisti Caroline Wozniacki, endise maailma esireketi ja 2018. aasta Australian Openi võitja jaoks saabus koroonaviirusest tingitud paus õigeaegselt, sest ta jõudis pisut enne seda karjäärile punkti panna.

Ainus, mis jäi ära, oli ametlik lahkumismatš, milles Wozniacki pidi maikuus Kopenhaagenis mängima Serena Williamsiga. Võib-olla kunagi selline mäng veel tuleb, aga samas otsest vajadust Wozniackil selle järele pole.

Tennis Channel Live võttis ühendust oma St. Louisi (sealt on pärit tema abikaasa David Lee) kodus istunud Taani ekskuulsusega, kes rääkis, et koroonaviiruse pandeemia laienemise ajal oli ta koos abikaasaga Aafrikas. “Järsku hakati kõiki piire kinni panema ja reise tühistama. Lõpuks jõudsime kohale nii, et esmalt tegime Aafrikas ühe siselennu, sealt suundusime Katari, kust saime Chicago lennukile. Sealt tuli veel viis tundi autoga koju sõita,” kirjeldas Wozniacki.

Poola päritolu taanlanna reis oli seotud Discovery Channeli saatega. “Praegune karantiinis olek koos Davidiga pärast ühist reisi ei ole minu jaoks halb. Teen palju süüa ja võtan juurde kaalus, mida pean hakkama jõusaalis uuesti kaotama,” ütles Wozniacki.

Kuna ta on juba olnud seotud teletööga, siis ütles Wozniacki, et sellise võimalusega ta tulevikus arvestab. “Kuid arvan, et treeneriamet ei ole minu jaoks. Ma tean küll, mida peab tennises tegema, et saada paremaks, aga mul oleks raskusi selle edastamisega õpilastele. Muutun liiga kiiresti kärsituks, mis selles töös ei ole kohane,” selgitas Wozniacki.

scroll to top