fbpx
Close

Vihm segab WTA finaalturniiri, teine edasipääseja ei selgunud

Jessica Pegula Cancunis. / Foto: EPA/Scanpix

WTA finaalturniiril Cancunis sadas eile üsna palju vihma, mistõttu Bacalari alagrupis ei jõutud teist edasipääsejat selgitada. Ilmaprognoos pole soodne ka järgnevateks päevadeks.

Ainsas lõppenud mängus alistas Jessica Pegula (USA, 5) Maria Sakkari (Kreeka, 8) 6:3, 6:2 ja lõpetas täiseduga. Kuid Pegulal oli Bacalari grupi esikoht juba varem kindlustatud, võit lihtsalt lisas talle auhinnaraha ja WTA punkte. Sakkari ei saanud Cancunis ühtki võitu ja võib esimese mängijana koju sõita.

Teine, kuid palju olulisem mäng Arina Sabalenka (1) ja Jelena Rõbakina (Kasahstan, 4) vahel jäi pooleli seisul 6:2, 3:5. Sabalenka juhtis ka teises setis murdega 2:1, kuid siis sai Rõbakina mängu sisse. Kasahstani tennisisti esimene murre tähendas viigiseisu, aga teine murre juba 5:3 edu. Kaks viimast geimi enne vihma tõttu pooleli jäämist võitis Rõbakina nulliga. Kuid kohtumine venis juba enne, sest katkemise hetkel näitas kohalik aeg juba keskööd.

Samamoodi ollakse paarismängus ühe mänguga ajakavast maas. Täna lubatakse nõrgemat vihma, aga laupäeval on prognoos palju kehvem.

scroll to top