fbpx
Close

Veel neli Eesti neidu pääses Tartus teise ringi

– Viktoria Kleer Kliimand / Foto: Viktor Burkivski

Tartus Veeriku spordikeskuses jätkus täna ITF-i juunioride 5. kategooria turniir, kus Eesti neidudel läks üpris hästi, sest veel neli mängijat pääses teise ringi.

Eile kindlustasid pääsu 2. ringi Aurelia Riga (7. asetus) ja Elisabeth Iila, täna lisandusid Sofia Cheklystova (2), Helena Narmont (4), Viktoria Kleer Kliimand ja Polina Ramenskaja.

Cheklystova alistas Emilija Tverijonaite (Leedu) 6:2, 6:4, Narmont Charlotte Wijkampi (Holland) 6:4, 6:1, Kliimand Diana Larsanova (Venemaa) 6:1, 6:1 ja Ramenskaja Asja Sinitsõna (Venemaa) 6:2, 4:6, 7:5.

Halva üllatusena langes välja Anet Angelika Koskel (3), kes jäi alla Anna Zõrjanovale (Venemaa) 6:4, 3:6, 4:6. Gendra Raag kaotas Tereze Veverele (Läti) 3:6, 4:6 ja Liisa Varul Sabine Rutlaukale (Läti) 1:6, 4:6.

Homses teises ringis on kõige raskem Iilal, kes kohtub turniiril esimesena asetatud Tara Wurthiga (Horvaatia), kes ITF-i juunioride edetabelis asub 465. kohal. Asetatud vastane on ka Kliimandil, kes mängib Darja Butskoga (Valgevene, 6). Ühes kohtumises on Eesti tennisistid vastamisi ka omavahel – need on Cheklystova ja Ramenskaja.

Noormehed pidasid täna 2. ringi kohtumisi, kuid eestlasi enam võistlustules pole.

scroll to top