fbpx
Close

Vali omale suveks sobiv tennisetrenn

TEAM TENNIS on täiskasvanud harrastajate tenniseklubi

Klubis on viis juhendajat kellega treenime erinevates tennisekeskustes nii Tallinnas, Viimsis kui ka Pärnus. Harjutada saab nii rühmades kui ka 1:1le. Ühtlasi on võimalik moodustada rühm koos oma sõpradega ning mängimas käia kas regulaarselt või aeg-ajalt. Oodatud on nii esimest korda väljakule tulijad kui ka kogenud harrastusvõistlejad, kes sooviksid viia oma mängutaseme järgmisesse liigasse.

Vali omale sobiv tennisetrenn siit

Tenniseväljak | Foto: TEAM TENNIS

Lisaks trennidele saab osaleda ka alustavate harrastajate turniiridel ning kandideerida esindusvõistkonda. Ühe treeningu maksumus on vahemikus 15 – 60€ sõltuvalt ajast, väljakust ning grupi suurusest. Treeningute eest saab tasuda sularahas, arvega ning kasutada saab ka tööandja sporditoetust (Stebby)

TEAM TENNIS klubi juures on ka meeste- ja naiste esindusvõistkonnad, mis osalevad ETL Eesti Klubide Karikavõistluste sarjas ning Liigatennises.

TEAM TENNIS TOUR osalejad | Foto TEAM TENNIS

Lisaks korraldab klubi erinevaid tenniseüritusi:

TEAM TENNIS TOUR on alustavate harrastajate turniiride sari (järgmine turniir 15.07.22, registreerumisvorm asub siin: https://forms.gle/crjJZeK6zFPeGTSB6)
TEAM TENNIS WKND on nädalavahetuse ühisüritus (järgmiseks 19-21.08 tennis+surf Hiiumaal: https://forms.gle/eG62MPDvxiLXZsQq9)

Vaata lähemalt ja tule tennisesõbraks:
https://www.facebook.com/TEAMTENNIS.EE

TEAM TENNIS logo
scroll to top