fbpx
Close

TEAM TENNIS on loodud tennisesõpradele

Tenniseklubi TEAM TENNIS on koduks nii algajatele kui ka edasijõudnud tennisesõpradele, pakkudes mitmekülgseid võimalusi oma oskuste arendamiseks ja uute sõprade leidmiseks. Tennisetrennid toimuvad aastaringselt üle Tallinna linna, mis tagab mugava ligipääsu treeningutele kõigile pealinna tennisehuvilistele. Suvel on võimalus osaleda treeningutel ka Pärnus.

TEAM TENNIS tenniseklubi üks erilisemaid omadusi on mitmekesisus. Siin kohtuvad inimesed erinevatest vanusegruppidest, taustadest ja oskustasemetest, kuid neid ühendab kirg tennisemängu vastu. Alates algajatest, kes alles õpivad platsi tundma ja palli lööma, kuni kogenud mängijateni, kes võistlevad liigatennises ja Eesti meistrivõistlustel.

TEAM TENNIS Tour

TEAM TENNIS on tenniseklubi, mis pakub midagi rohkemat kui lihtsalt trennid. See on tennisesõprade kogukond, kus saab ühendada oma kirge tennise vastu teiste samasuguste entusiastidega ning kus igaüks saab tunda end teretulnuna ja toetatuna oma tennisemängu teekonnal. See on koht, kus saab luua kestvaid sõprussuhteid ja kogeda ühtekuuluvustunnet. Treeningute vahelisel ajal võivad klubi liikmed tihti leida end koos mängimas, harjutamas või lihtsalt omavahel suhtlemas. Need hetked väljaspool väljakut tugevdavad sidemeid ja muudavad kogu kogemuse veelgi rikkamaks ja meeldejäävamaks.

Tennisetrennid vastavalt eesmärgile

TEAM TENNIS võimaldab osaleda tennisetrennis nii püsiajaga kui ka üksikute külastuste kaupa. Vali sobiv püsirühm või üksikud trennid, treeni 1:1le koos treeneriga ning osale treenerita omavahelises trennis. Klubiliikmed treenivad ja osalevad turniiridel soodustingimustel ning saavad osa partnerpakkumistest. Teeme koostööd kümnekonna tennisetreeneriga ning oleme loonud suhtluskanali, mille vahendusel jagame igapäevaselt jooksvat infot vabade trennikohtade osas.

TEAM TENNIS Tour toetajate auhinnalaud

Tenniseturniirid algajale ja harrastajale

Regulaarne võistlussari TEAM TENNIS Tour sobib nii esimeseks turniiriks aga ka liigatennise kogemusega võistlejatele. Turniiri järjekorranumber paarisarvuna tähistab paarismänguturniiri ja paaritu arv üksikmängu etappi. Osaleme klubiga ka Eesti Klubide Karikavõistlustel nelja võistkonnaga ja viime läbi kohtumisi sõprusklubidega. TEAM TENNIS korraldab ka tennise firmasündmusi nii algõppe kui ka võistlusena. Tenniseklubil on ka palju toetajatest sõpru: Tenniszone.ee, Raasiku Õlletehas, Black Rose pubi, Veinisõber, Värska Originaal, Junimperium, Peenjoogivabrik Nudist, Viimsi spa, GOSPA on vaid osaline valik klubi auhinnalauda täita aidanud partneritest.

Tenniselaagrid Eestis ja välismaal

Tenniselaagrid toimuvad nii Eesti tennisekeskustes kui ka välismaal. Kuressaare, Kärdla, Pärnu, Tartu, Viimsi, Tondi, Rocca al Mare, Mallorca ja Marbella tennisekeskused on meile juba head tuttavad. Tenniselaagreid muudame põnevamaks veel kohalike klubide tennisetreenerite ja -mängijate trennidesse kaasamisega.

Vaata lisaks: www.teamtennis.ee ja www.fb.com/teamtennis.ee

A logo with a tennis ball

Description automatically generated

scroll to top