fbpx
Close

Roomas ei toimunud täna ühtki mängu, Kontaveit alustab neljapäeval kell 14

– Tenniseväljak / Foto: Pixabay

Kuigi Rooma turniiri korraldajad tegid vahepeal uue ajakava, kus Eesti aja järgi alates 20.30st või veidi hiljem pidi algama õhtune sessioon nelja mänguga, siis kella 21 paiku tuli lõplik otsus, et täna mänge ei toimu.

Seega pidi Anett Kontaveit olema terve päeva valmis, et tema mäng Maria Sakkariga (Kreeka) ikkagi toimub, kuid pikk ootus lõppes tühjade pihkudega. Roomas algas vihm Eesti aja järgi kella 10.30 paiku ning on nüüdseks kestnud 11 tundi.

Uue ajakava kohaselt mängivad Kontaveit ja Sakkari neljapäeval hoopis 6. väljakul, mitte peaväljakul, kus nende kohtumine pidi algselt toimuma. Tegemist on kolmanda mänguga, esimene algab kell 11. Kindlasti ei alustata enne kella 14, ent tõenäoliselt veidi hiljem. Kuna ilmateade homseks vihma ei luba, siis võib uskuda, et neljapäevased mängud viiakse plaanikohaselt läbi.

Kui Anett võidab, saab ta ikkagi õhtul kell 22 mängida peaväljakul, sest samal päeval peetakse ka 1/8 finaalid. Vastane on siis Petra Kvitova (Tšehhi, 2) või Julia Putintseva (Kasahstan).

scroll to top