fbpx
Close

Vladimir Ivanov jõudis paarismängu veerandfinaali

– Vladimir Ivanov / Foto: Siim Semiskar

ITF World Tennis Touri 15 000 USD auhinnafondiga turniiril Kalmaris (Rootsi) sai Vladimir Ivanov koos ukrainlase Oleg Hotkoviga täna võidu ka paarismängus.

Ivanov/Hotkov alistasid Belgia paari Guillaume Dermiens/Goran Duquesne 6:4, 2:6, 10:7. Esimeses setis piisas Eesti/Ukraina paarile ühest servimurdest, kuid nende mäng läks käest teises setis seisul 2:2, kus viimases kolmes geimis said Ivanov/Hotkov vaid üksikuid punkte. Aga otsustavaks pikaks tie-break’iks olid nad ennast uuesti kogunud ja pärast Ivanov/Hotkovi 5:3 edu ei jõudnud vastased enam viiginigi.

Belgia paari statistika on isegi pisut parem, aga see pole üllatav, sest nad võitsid rohkem punkte (58:49). Näiteks ässad 3:1 belglastele, aga topeltvigu tegid nad samavõrra vähem 1:3. Esimese servi protsent oli parem Eesti/Ukraina paaril – vastavalt 69 ja 63%, kuid esimeselt pallingult punkte said belglased rohkem: 76 ja 71%.

Üksikmängus, kus Ivanov eile üllatas kolmandana asetatud Alexander Erlerit (Austria), on tema homne 2. ringi vastane Florian Lakat (Prantsusmaa, ITF 641.). Ivanov on temast edetabelis pisut eespool (470.).

scroll to top