Anett Kontaveit ei leidnud rohtu Maria Sakkari vastu

– Rooma / Foto: Pixabay

Rooma WTA turniiri teise ringi mäng Anett Kontaveidi (14 asetus) ja Maria Sakkari (Kreeka) vahel lükkus päeva võrra edasi seoses vihmahoogudega, mis kimbutas turniiril osalejaid.

Sakkari on Kontaveidile tuttav vastane. Mängu eelvaate leiad siit. Mängijatele pole selline olukord lihtne, kui algusaeg muutub nendest sõltumatutel asjaoludel. Teisalt aga mitte unikaalne. Kuigi mäng lükati edasi, oli selle orienteeruv algusaeg täna ette teada.

Avasett kestis veidi üle poole tunni, servimisega alustas kreeklanna. Seisuni 3:4 hoidsid mõlemad oma servi, kusjuures ainus murdepall oli seni Kontaveidil seisul 1:1. Kaheksandat geimi läks Kontaveit juhtima 30:0, ent sellele järgnes seti ainus topeltviga ja kaks lihtviga. Mängu pikimas geimis realiseeris Sakkari teise murdepalli ja läks oma teed. Esimene sett talle 6:3.

Teises setis lagunes Aneti mäng, tal polnud rohtu Sakkari kindlale mängule. Väike lootusekiir tekkis küll seisul 2:4, kui Eesti tennisist alustas geimi hästi, ent vastane võttis ikkagi oma ning edasine oli juba vormistamise küsimus. Seega kindel 6:3 6:2 ja teenitud võit Sakkarile.

Loodetavasti õnnestub Anett Kontaveidil mängukindlus taas üles leida, mida ta on meile viimasel ajal demonstreerinud.