fbpx
Close

Tulge Winter Cup’ile kaasa elama!

Elizaveta Anikina on tüdrukute U12 klassi Eesti esinumber. / Foto: Igor Pissarev

26.-28. jaanuaril toimub Forus Spordikeskus Viimsis rahvusvaheline juunioride võistkondlik tennisevõistlus Winter Cup.

Eesti võttis enda korraldada U12 tüdrukute tsooni C alagrupi, kus osalevad võistkonnad Eestist, Lätist, Soomest, Poolast, Hollandist, Horvaatiast, Suurbritanniast. Eestit esindavad Elizaveta Anikina, Vera Morozova ja Ieva Bzhelenko, Eesti võistkonna kapten on Ain Suurthal.

1977. aastal alguse saanud Tennis Europe Winter Cup on kujunenud spordiala juhtivaks juunioride võistkondlikuks sisetennise võistluseks. Traditsiooniliselt mängitakse turniir nii 14- kui ka 16-aastaste, aga ka  12-aastaste ja nooremate vanusekategooriates, võistlus on avatud Euroopa rahvuslike föderatsioonide poolt nomineeritud võistkondadele.

Võistlus mängitakse kahes etapis. Kvalifikatsioonietapil sõidavad võistkonnad võistlema ühte neljast kvalifikatsioonigrupist, millest igaüks võõrustab kuni kaheksat riiki. Iga kvalifikatsiooniturniiri võitja ja finalist pääsevad 2 nädalat hiljem toimuvale finaalturniirile, mis seekord toimub Sunderlandis, Suurbritannias.

Rohkem infot Winter Cup’i kohta: Tennis Europe Winter Cups by Dunlop – Tennis Europe
Rohkem infot Tallinna turniiri kohta:  Tennis Europe – Zone C G12 2024 Tennis Europe Winter Cups by Dunlop (tournamentsoftware.com)
Rohkem infot 12&U tuniiri kohta: tenniseurope.org/file/936411/?dl=1

scroll to top