fbpx
Close

Toni Nadal: kui Rafa kellelegi kaotab, siis olgu selleks Felix Auger-Aliassime

Onu Toni Nadal koos Rafaga 2017. aasta Roland Garrosi võidu järel. / Foto: Reuters/Scanpix

Rafael Nadali onu Toni Nadal, kes treenis suurt hispaanlast kuni 2017. aastani, alustab koostööd noore Kanada tennisisti Felix Auger-Aliassime’ga.

Maailma 22. reketi 20-aastase Felix Auger-Aliassime’i koostöö Toni Nadaliga algab väljaande Marca sõnul järgmise nädala Monte Carlo ATP turniiril. Kanadalane tegi ka sellekohase Twitteri postituse. Auger-Aliassime on varasemalt Toni Nadaliga tihedamalt kokku puutunud Manacoris Rafael Nadali tenniseakadeemias, kui käis seal treenimas. Teatavasti Rafa onu juhib seda tenniseakadeemiat.

Alljärgnevalt Toni Nadali kommentaar: “Ma ei saaks töötada inimesega, kellel pole teatud kindlaid väärtusi ja puudub väärikus. Mul vedas, et enne seda töötasin Rafaeliga, kes suhtus kõigisse lugupidavalt ja oli teistele heaks eeskujuks. Sama ootan ka Felixilt. Armastan küll oma vennapoega, aga kui ta kellelegi kaotab, siis olgu selleks Felix. Kui Felix mängib Rafaeli vastu, ei istu ma tribüünil. Olen ju endiselt tema onu, tema akadeemia direktor ja töötan endiselt tema heaks.”

Kanadalane kirjeldas samuti algavat koostööd: “Esimesel treeningul toimis koostöö suurepäraselt. Peamine on vastastikune austus, ausus ja usaldus. Minu jaoks on need väga olulised väärtused, mille ka Toni esiplaanile seab. Minu töö järjepidevus, täpsus ja intensiivsus on koostöö kõige olulisem osa. Kui ma sellest kinni pean, siis ma usun, et midagi head juhtub. Ta on minuga koos suure slämmi ja mõnel muul suuremal turniiril. Ta jagab nõuandeid, kogemusi ja ma lihtsalt töötan päevast päeva, et paremaks saada.”

scroll to top