fbpx
Close

Teisipäeval alustatakse Eesti MV-l veerandfinaalidega kell 10:00

– Andrea Roots ja Lissi Kubre jõudsid paarismängus poolfinaali / Foto: Igor Pissarev/ETL

Eesti meistrivõistlustel on jõutud juba olulise staadiumini. Teisipäeval on kavas üksikmängu veerandfinaalid ning meeste- ja naiste paarismängu poolfinaalid. Tuletame meelde, et turniir toimub Tallinna Kalevi Tennisekeskuses (Herne 28).

Esimestena tulevad teisipäeval platsile KELL 10:00 Vladimir Ivanov (1) – Johannes Seeman (8), Mattias Siimar (3) – Siim Troost (6) ja Kar Kiur Saar (4) – Andreas Sillaste. Meeste viimane veerandfinaal Kenneth Raisma (2) ja Ronan Vahtrase vahel algab mitte enne kella 13:00-i. Nagu näeme on kõik neli kõrgema asetusega mängijat kaheksa tugevama hulgas.

Naised alustavad teise mängude vooruga. Siin võib veerandfinaalide algusaeg varieerida sõltuvalt neile eelnevate meeste veerandfinaalide kestvusest, tõenäoliselt ajavahemikus kell 12:00-14:00. Vastamisi on Elena Malõgina (1) – Helena Narmont (5), Saara Orav (8) – Sofiya Chekhlystova, Lissi Kubre (4) – Anet Angelika Koskel ja Maria Lota Kaul (6) – Liisa Varul.

Õhtu poole peetakse meeste- ja naiste paarismängude poolfinaalid. Meeste paarismängu poolfinaalpaarid on Ivanov/Siimar (1) – Saar/Alexander Georg Mändma ja Seena/Troost (2) – Alex-Andre Ojassalu/Indrek Soome, naiste paarismängu poolfinaalpaarid on Koskel/Narmont (1) – Mariela Pluutus/Gerda Reinaru ja Kubre/Andrea Roots – Chekhlystova/Malõgina.

AJAKAVA leiad SIIT.

scroll to top