fbpx
Close

Tartus osaleb põhiturniiril 14 Eesti noortennisisti

– Sofia Cheklystova on Tartus kõrgeima asetusega Eesti mängija. / Foto: Igor Pissarev

Järgmisel nädalal algab Tartus Veeriku spordikeskuses ITF-i juunioride 5. kategooris turniir, kus põhitabelis on 14 Eesti noortennisisti.

Eesti suuremad lootused on seotud neidude turniiriga, kus mängib üheksa eestlannat, neist mitmed on ka asetatud. Sofia Cheklystova on asetatud teisena, Anet Angelika Koskel kolmandana, Helena Narmont neljandana ja Aurelia Riga seitsmendana. Veel pääsesid turniirile Gendra Raag ning vabapääsme alusel Elisabeth Iila, Viktoria Kleer Kliimand, Liisa Varul ja Polina Ramenskaja.

Kvalifikatsioonist üritas edasipääsu neli Eesti neidu, kuid see ei õnnestunud kellelgi. Lähedal oli Laura Laanbek, kes teenis kaks võitu, aga kaotas otsustava kolmanda mängu. Ivette Leetma, Mariela Pluutus ja Angelina Zhumadilova piirdusid ühe kohtumisega.

Eesti noormehi on põhitabelis viis. Edetabelikoha alusel sai turniirile Mark Lajal, vabapääsmega Marten Murrand, Alex-Andre Ojassalu, Andre-Remi Jakobi ja Andreas Sillaste.

Kvalifikatsioonist üritas läbi pääseda 12 Eesti noormeest. Edukaim oli Ronan Vahtras, kes kahe võiduga jõudis otsustavasse ringi, kuid seal kaotas. Ülejäänud meie noormehed võitu kirja ei saanud.

Vaata Tartu turniiri tabeleid siit.

scroll to top