fbpx
Close

Jürgen Zopp alustab Indian Wellsi Challengeri itaallase Andrea Arnaboldi vastu

– Jürgen Zopp / Foto: Siim Semiskar

Analoogselt Kaia Kanepile on USA-sse turniirile Indian Wellsis kohale sõitnud ka Eesti meeste esireket Jürgen Zopp.

Teatavasti leiab Indian Wellsis märtsi alguses aset ATP Masters 1000 sarja kuuluv kõrgetasemeline turniir. Jürgen Zopp osaleb aga täna algaval ATP Challenger turniiril, mille auhinnafondiks on 150,000 USD.

Jürgen Zopp (ATP 163.) kohtub avaringis 31-aastase itaallase Andrea Arnaboldiga (180.), kelle kõrgeim edetabelikoht 153. pärineb aastast 2015. Jürgen Zopp on parimal juhul olnud maailmas 71. positsioonil (2012). Kohtumine algab Eesti aja järgi mitte enne kella 21:30.

2011. aastal kohtusid samad mehed omavahel Kaasani Challengeril, siis jäi peale Zopp tulemusega 7:5 6:3. See kohtumine toimus muidugi nii ammu, et momendil toonasel võidul väga suurt kaalu pole, aga loodame meie esireketi edule, mis eriti oluline hädavajaliku enesekindluse leidmiseks, mida eelmisel aastal eelkõige kevadel ja suvekuudel saime nautida.

Antud kohtumise võitja läheb kokku Evgeny Donskoyga (Venemaa, 102.). Donskoyle Zopp viimati eelmise aasta Bratislava Challengeril küll kaotas, ent võitude saldo momendil veel positiivne 2:1. Donskoy oli 2013. aastal maailma edetabelis 65-s.

Zoppi edu korral kahes esimeses ringis pole välistatud, et ta võib kokku minna “vana tuttava” Ruben Bemelmansiga (Belgia, 148).

Algaval turniiril omab esimest asetust britt Kyle Edmund (27.) ja teist asetust serblane Filip Karjinovic (82.).

Turniiritabel.

scroll to top