fbpx
Close

Täna kell 12:00 püüab Elena Malõgina Paf Openil esimest ITF turniirivõitu üksikmängus

– Elena Malõgina / Foto: Toomas Kuum

Täna kell 12:00 algab Pärnu Tennisehallis naiste ITF turniiri Paf Open üksikmängu finaal, kus Elena Malõgina läheb püüdma oma esimest ITF turniirivõitu. Mängust teeb ülekande Delfi TV.

Elena Malõgina (WTA 728., 6), kellele see on karjääri neljas finaal ITF turniiril (15,000 USD), on võrreldes varem nähtuga mängutaset tõstnud. Ta löögid on tugevamad ja ka löökide arsenal mitmekesistunud. Vaatamata sellele on tema ülesanne täna raske. Finaalivastane Ekaterina Kazionova (WTA 615.) on tõusnud taas heasse vormi ja on finaalis kerge favoriit. Poolfinaalis võitis turniiril neljandana asetatud Kazionova Ekaterina Shalimovat (WTA 707., 5.) kolmes setis 4:6 6:1 6:2. Malõginal läks teatavasti Katriin Saare alistamiseks samuti tarvis kolme setti – 4:6 6:2 6:1.

Kazionova kõrgeim koht WTA edetabelis on olnud 445. Tema kontos on üks ITF turniirivõit üksikmängus ja see juhtus kaks nädalat tagasi Oslos. Paarismängus on tal ette näidata koguni kaheksa esikohta. Malõginal on vastu panna kolm paarismängu tiitlit.

Seni on omavahel kohtutud kaks korda ja seda savi-liivavälajkutel. Seis on 2:0 Kazionova kasuks. 2016. aastal Pärnus olid Kazionova võidunumbrid 4:6 6:2 6:2 ja sel aastal Savitaipales 7:6 6:2.

Põhiprobleemiks võib Malõginale saada mitte kõige tugevam teine serv ja Kazionova kiirem mängutempo. Seni on Eesti tennisist Paf Openil suutnud vastaste tempoga hästi muganduda ning eelkõige lühikeste diagonaal löökidega nende mängu lõhkuda.

scroll to top