Strasch sai Vilniuse turniiril paarismängus väärt teise koha

– Otso Martikainen ja Georg Strasch / Foto: USTA Facebook

Vilniuses Tennis Europe 3. kategooria U12 turniiril saavutas Georg Strasch poiste paarismängus kõrge teise koha.

Vaatamata sellele, et Georg Strasch üksikmängu veerandfinaalis andis mängu kestel prantslasele Jules Cabyle loobumise, sai ta jätkata paarismängu arvestuses. Ja see õnnestus tal suurepäraselt. Koos soomlasest partneri Otso Martikaineniga oldi kaheksa tugevama hulgas üle noatera paremad Poola paarist Filip Kosinski/Alan Wazny 6:1 6:7(4) 11:9!

Poolfinaal kulges Strasch/Martikainenil libedamalt, kui võideti Tomasz Berkietat (Poola)/Nikita Gavrilonoksit (Läti) 6:3 6:2. Esikohamatšis tuli meie noortennisisti taas kimbutama prantslane Jules Caby, kes oli paaris kaasmaalase Michael Kouamega. Võrdses heitluses jäid seekord peale prantslased 7:6(3) 7:5.

Tublilt esines paarismängus ka Lukas Kristianson, kes jõudis poolfinaali. Hilisematele turniiri võitjatele jäid Kristianson ja tema soomlasest partner Leo Stenlund alla 3:6 2:6. Olgu lisatud, et Stenlund jõudis üksikmängus finaali.