fbpx
Close

Spordiennustaja Peep on Raivo Suvistest napilt maas

– Spordiennustaja Peep vs Raivo Suviste

Spordiennustaja Peep: Pisut riskantne ennustamine ei läinud halvasti

Australian Openi esimene ring on läbi ja pisut riskantne ennustamine ei läinudki kuigi halvasti. Iga matemaatikat ja spordiennustamist tundev inimene teab, et kui panustada kahele 2+ koefitsiendiga mängule, siis suurendad rahasummat, kui üks neist läheb pihta. Ja nii läkski – Rebecca Peterson tõi selle vajaliku kasumi. Andy Murrayle tehtud panus oli juba hull risk, aga ainult kaks eurot.

Teise ringi kohtumisi vaadates tundub, et ei tahaks seekord riskida. Üks mäng on siis meie oma – Anett Kontaveit vs Aliaksandra Sasnovitš. Nagu ütles ka ekspert Margus Uba, ei ole selles mängus favoriiti ja seda näitab ka Pafi panus, mis on kõigist naiste mängudest võrdseim. Aga ma teen siia panuse 5 eurot, et kohtumine kestab üle 21,5 geimi. Sest kui vastased on võrdsed, peaks ju tulema kolm setti.

Seekord panen 10 eurot Rebecca Petersoni vastu ja panustan koefitsiendiga 1,25, et Maria Šarapova võidab teda.

Meeste üksikmängus panen aga 10 eurot Venemaa tennisisti Karen Hatšanovi võidule. Tema koefitsient on 1,24. Ehk kui mu mõlemad ennustused õnnestuvad, aga Anetti mängu geimide arvule tehtud panus mitte, jään täpselt nulli.

Raivo Suviste ennustused

Gael Monfils – Taylor Fritz (Monfils’i võit, koef. 1,62). Jätkan ikka oma lemmikuga. Esimese mängu järgi vaadates – tundub olevat heas hoos. Panustan tema võidule jälle 10 eurot

Stanislas Wawrinka – Milos Raonic (Wawrinka võit, koef. 2,48). Paigutaksin ta viimase kümnendi “suure neliku” kannule. Ei ole vist oma parimate hetkede vormis, aga mine tea. Oma kolme Grand Slami tiitliga on ta ehk panustamist väärt. Ja mulle tema tagakäsi meeldib – üks kõvemaid. Natuke riskantne on, seetõttu panustan 5 eurot.

Anett Kontaveit – Aliaksandra Sasnovich (Anetti võit, koef. 1,95). Pisut jäi Kaial puudu, et mind eelmises ennustuses hõiskama panna, aga jätkan ikka omadega. Vastane on küll “teisest puust”, aga loodan, et Anett on kindlust leidmas. Juba eelmises kohtumises näitas ta head liikuvust ja agressiivsust. Ka sellele mängule panen 5 eurot.

P.S. Pafi Australian Openi kampaania leiab siit.

scroll to top