fbpx
Close

Serena Williams loobus Prantsusmaa lahtiste teises ringis

– Serena Williams / Foto: AFP/Scanpix

23-kordne suure slämmi turniiride võitja Serena Williams (USA, 6) andis teises ringis ahilleuse kõõluse vigastuse tõttu loobumisvõidu Tsvetana Pironkovale (Bulgaaria).

Sama vigastus olevat enda sõnul Serenat seganud juba US Openil ja nii loobus ameeriklanna Rooma turniirist. Ahilleuse kõõluse vigastus polnud täielikult parenenud ka Pariisi slämmiturniiri alguseks, esimese ringi mängus kandis Williams jalal teipi.

“Tahtsin siin vähemalt üritada. Aga mul on raskusi isegi kõndimisega, mis on selge märk, et pean vigastusest taastuma,” ütles Williams. Ta lisas, et annab jalale kaks nädalat täielikku puhkust ja siis alustab 4-6 nädala pikkust taastusravi, mis juba sisaldab ka harjutusi.

Kuna aga suuri turniire lähiajal niikuinii ei tule (vaevalt oleks Williams ka tervena Linzis või Ostravas mänginud), siis ei mõjuta vigastus otseselt tema tulemusi. Kuid eelmisel nädalal 39. sünnipäeva tähistanud Williamsi jaoks võib vigastus olla siiski ohumärk – kas ta jõuab veel vähemalt korraks nii kõrgele tasemele, et slämmiturniiri võita?

scroll to top