fbpx
Close

Serena Williams kurjustas taas kohtunikuga

– Tennisekohtuniku pukk / Foto: Pixabay

Cincinnati WTA turniiril langes Serena Williams teatavasti konkurentsist. Tema komistuskiviks osutus kreeklanna Maria Sakkari. Mängus oli ka episood, mis häiris Williamsi ja mis oli seotud pukikohtuniku tegevusega.

Serena Williamsil on varemgi olnud intsidente kohtunikega ja reeglina on ta oma sõnavõttudes väga kriitiline ning süüdistab kohtunikke. Enda tegevuses ta pindu ei näe. Seekord ehk võis tal mingil määral ka õigus olla, kuid reeglid on reeglid. Praegu ei saa tennisistid kasutada pallipoiste abi rätiku saamisel, et pühkida maha higi. Seda teevad enamus tennisiste, eriti palavates mängutingimustes. Tähelepanuväärne on muidugi seik, et Williams on julgem oma sõnavõttudes just USA-s peetavatel turniiridel, kus tal ebajumala staatus. Tundub, et solvumist väljendab ta eelkõige kaotatud mängudes ja vajaks justkui erikohtlemist.

Nimelt sai ameeriklanna pukikohtunikult ametliku hoiatuse aja venitamise eest. Selle peale küsis Williams: “See pole aus. Ma ise lähen rätiku järele. Peate lihtsalt ütlema enne, et mängiksin kiiremini. Ma ei talu selliseid hoiatusi. Tegelikult mängin ma väga kiiresti. Järgmine kord juhtige enne mu tähelepanu sellele. Vestlus on läbi. Tänan.”

Aja venitamise hoiatused põhinevad väljakule paigutatud ajamõõtjal, mis arvestab pallivahetuste vahel 25 sekundilist pausi ja see on mängijatele nähtav.

scroll to top