fbpx
Close
PAF.ee

Selgus Anett Kontaveidi ja Kaia Kanepi loos Miami turniiriks

– Kaia Kanepi ja Anett Kontaveit paari mängimas Merko Cupil / Foto: Karl Toomsoo/ETL

USA aja järgi pühapäeva õhtul, aga meie aja järgi täna öösel loositi paaridesse Miami WTA 1000 turniiri avaringi mängijad.

Eesti esireket Anett Kontaveit, kes on tänu 23. asetusele avaringis vaba, kohtub 2. ringis Sorana Cirstea (Rumeenia) ja Katrina Scotti (USA) vahelise mängu võitjaga. Ilmselge favoriit selles paaris on Cirstea (WTA 66.), sest Scott on alles 16-aastane ja asub edetabelis 443. kohal. Noor ameeriklanna pääses turniirile tänu vabapääsmele (wild card). Cirstead võitis Anett äsja Dubai turniiril 6:4, 7:5. Kuid Kontaveidi edasine tabel on pigem halb, sest 3. ringis peaks ta kokku minema Elise Mertensiga (Belgia, WTA 17.), kellele Eesti esireket on viimastes omavahelistes mängudes kaotanud. Ja tõenäoliselt ootab selle mängu võitjat 1/8 finaalis Naomi Osaka (Jaapan, 2).

Kaia Kanepi alustab turniiri esimesest ringist, kus tema vastane on Lauren Davis (USA, WTA 80.). Omavahel nad seni kohtunud polegi. Teises ringis on selle paari vastane Jelena Rõbakina (Kasahstan, WTA 23.), kes oli väga heas vormis enne koroonaviiruse pausi, aga viimasel ajal enam mitte niivõrd heas. Võidu korral on Kanepi 3. ringi arvatav vastane on Australian Openi finalist Jennifer Brady (USA, WTA 14.), aga ka ameeriklanna peab enne ühe mängu võitma.

Naiste turniiri esimese ringi mängud peetakse Miamis teisipäeval ja kolmapäeval. Ühel neist päevadest mängib ka Kanepi, aga Kontaveit ei alusta enne neljapäeva.

scroll to top