fbpx
Close

SEB Liigatennises noppisid etapivõidu Ende/Sõrm ja Seppam

– Mati Ende/Andre Sõrm ja Hendrek Kelder/Kristjan Kuutok

SEB Liigatennises peeti nädalavahetusel Tartus teise liiga paarismängu ja Tallinnas neljanda liiga üksikmängu etapp.

Teise liiga paarismängule Tähtvere Tennisekeskusesse kogunes suur hulk paare, kusjuures arvestades nende taset oli oodata palju tasavägiseid mänge, Tegelikult ongi viimasel ajal teise liiga paarismänguturniirid intrigeerivad oma ennustumatuse tõttu. Ja isegi kui mõni paar on võitnud mitu etappi, ei tähenda see reeglina suurt ülekaalu. Vastupidi, pea igal etapil on lõpuks esikohale tulnud paar, kellel õnnestunud päästa mõni mäng matšpallidelt või alagrupi staadiumis isegi kaotada mõni mäng.

Poolfinaalid: Hendrek Kelder/Kristjan Kuutok (1) vs Kalmer Lain/Toomas-Karl Reinoja 6:7 7:6 10:6 ja Mati Ende/Andre Sõrm (4) vs Denis Pavlov/Taso Vahl 6:3 5:7 13:11. Finaalis said Ende/Sõrm jagu Kelder/Kuutokist 3:6 6:1 10:6. See oli Ende/Sõrmele sel hooajal teine etapivõit.

Teise liiga turniiritabel.

Neljandas liigas võttis järjekordse etapivõidu Meelis Seppam, kes laistas poolfinaalis Shamil Nadyrovi (1) 6:4 7:5 ja finaalis Raido Hallopi 6:2 2:6 10:8. Hallop oli omakorda poolfinaalis parem Martti Soidlast (2) 6:2 3:6 10:8. Nagu näeme, olid ka siin väga tasavägised mängud. Esile tuleb tõsta eakamate mängijate Uno Ainsoo ja Arne Buhti jõudmist veerandfinaali.

Neljanda liiga turniiritabel.

scroll to top