fbpx
Close

TEAM TENNIS Tour9 | Saaremaa etapi võitjad selgusid ülinapi eduga

TEAM TENNIS Tour9

Oktoobri viimasel nädalavahetusel kogunesid harrastajatest tennisesõbrad Kuressaare Tennisekeskusesse. Harrastajate tenniseklubi TEAM TENNIS korraldas koostöös Georg Ots Spaa hotelliga tennisenädalavahetuse, mis algas reede õhtul treeningutega, jätkus laupäeval tenniseturniiriga ning lõppes pühapäeval taas trennidega. TEAM TENNIS Tour9 nimeline harrastajate turniiri järjekordne etapp mängiti üksikmängus ja seejuures mõõdeti tulemust võistkondlikult. Igas võistkonnas oli esimene mängija algaja tasemel, teine mängija III või IV liiga kogemusega harrastaja ning kolmas mängija kogenud harrastusvõistleja. Iga osaleja mängis kõigi oma taseme mängijaga ja nii kokku viis kohtumist. Kõik võidetud geimid liideti võistkonna tulemusse ja nii selgusid parimad.

Andre Sõrm | Foto: TEAM TENNIS

Igale osalejale pandi turniiri toetajate abil kokku meenekott, milles oli Värska Originaal, Muhu Pagarid leva rõpsud, Peenjoogivabrik Nudist Rabarbra, Pihtla õlu ning puuvili. Turniir kujunes põnevaks. Nelja esimese võitskonna tulemuse vahe oli kõigest 2 geimi. Viie tunni ja 15ne kohtumise jooksul võitsid Monika Aganitš, Marleen Siim ja Edward Aganitš kokku 43 geimi ja saavutasid võistkonnana esikoha.

TEAM TENNIS Tour9 võitjad | Foto: TEAM TENNIS

Baltikumi suurim juveeliehete kaupluste kett Given pani võitjatele auhinnaks välja kinkekaardid. Giveni valikus on kvaliteetsed kuld- ja hõbeehted vääris- ja poolvääriskividega, mis sobivad igale eelarvele ja sündmusele. GIVENist leiad kõige kaunima valiku juveeliehteid, võimaluse osta kinkekaarte, vahetada vana kulda, hooldada ehteid ning soetada ihaldusväärsed ehted sissemakse ja intressivabalt! Veinisõber lisas kingikotti mullijooki ning nagu traditsiooniks saanud, said võitjad selga ka turniiri võitjasärgi ning Villeroy & Boch pokaalid. Individuaalselt võitis enim geime Andre Sõrm, kes sai kingituseks kaasa Muhu Pagarite toodete valiku. Naistest oli suurim punktikoguja Natalia Turcan. Lisaks edukatele tenniseharrastajatele sai kingitusi ka loosiõnne korral. Siigur Restoranide 50€ kinkekaart ning DeimexSport 50€ kinkekaart leidsid endale õnnelikud omanikud.

Järgmine, TEAM TENNIS Tour10 | Chin Chin eri tenniseturniir toimub 12.11 Tondil ning on suunatud algajatele naistele. See on hea võimalus ka kõigile neile, kes seni pole veel tenniseturniiridel osalenud. Osalema pääseb kuni 24 naist ning maksimaalne mängutase on arvestuslikult naiste madalaima liiga tase.

scroll to top