fbpx
Close

Saku toetab tennist

Alates käesolevast aastast on Saku Õlletehas taas Eesti Tennise Liidu ametlik joogipartner.

Saku Õlletehase juhatuse liikme Jaan Härmsi sõnul on õlletehasel ütlemata hea meel ja suur au Eesti Tennise Liidu joogipartner olla ning seeläbi Eesti tennise arengusse panustada.  „Selles, et Saku ja sport kokku käivad pole mingit küsimustki – sport on Saku Õlletehase DNA-s ning nii nagu sportlased, hindame ka meie kõrgelt töökust ja pühendumust. Mis võib ehk tulla aga üllatusena, et meil õlletehases tuksub nii mõnegi töötaja süda tugevalt tennisele – kes elab televiisori vahendusel alati omadele kaasa, kes käib võistlustel kaasa elamas, kes mängib ise harrastajana.

Üks on selgemast selgem – meil on ütlemata hea meel anda oma panus Eesti tennise arengusse ning olla Eesti Tennise Liidu ametlik joogipartner ning kostitada nii noorte- kui ka täiskasvanute turniiridel kõiki tennisemängijaid kogu aasta vältel,“ rääkis Jaan Härms. 

„Eesti Tennise Liidu peasekretär Allar Hint lisas, et „Eesti Tennise Liit on väga tänulik selle eest, et Saku Õlletehas on otsustanud Eesti tennist toetada, varustades meie turniire erinevate jookidega oma laiast valikust.“

scroll to top