fbpx
Close

Roland Garrosil tahetakse pealtvaatajad tribüünile lubada

– Roland Garros pealtvaatajatega / Foto: Reuters/Scanpix

Erinevalt USA kolleegidest toimuvad Prantsusmaa lahtised meistrivõistlused suure tõenäosusega pealtvaatajatega tribüünil. Prantsusmaa tenniseföderatsiooni (FFT) president Bernard Giudicelli teatas sellest Reutersile.

Soodsa epidemioloogilise olukorra puhul, 27. septembrist kuni 11. oktoobrini toimuval Roland Garrosi turniiril, tahetakse pealtvaatajad tribüünidele lubada. FFT president Bernard Giudicelli: “See turniir ei toimu kindlasti suletud uste taga. Vaatajate arvu osas ei ole veel lõplikku otsust. Selle üle arutatakse praegu riigiasutustega.”

Varasemalt oldi loobutud kvalifikatsiooniturniirist, ent praegu on otsustatud sellega alustada 21. septembril. See on tõukeks madalama edetabelikohaga mängijatele, keda on eriti valusalt tabanud teenimisvõimaluste puudumine ja seda juba alates märtsist.

Giudicelli sõnul hakatakse pileteid turniirile müüma selle kuu lõpus või juuli alguses. Profituuri vaid seitsmele nädalale on planeeritud kaks Suure slämmi ja kolm Masters turniiri, mis seab mängijad raskete valikute ette. Roland Garrosi turniiri direktor Guy Forget on siiski kindel, et nende turniirile tulevad kohale pea kõik paremad mängijad.

scroll to top
Inline
Inline