fbpx
Close

Pühapäeval alustatakse Eesti meistrivõistlustel mängudega hommikul kell 10:00

– Kahekordsel Eesti meistril Katriin Saarel kohe avaringis raske pähkel pureda / Foto: Igor Pissarev/ETL

Pühapäeval on Eesti meistrivõistlustel kavas peamiselt üksikmängud. Kell 10:00 hommikul tulevad Tallinna Kalevi Tennisekeskuse (Herne 28) platsidele esimesed tennisistid. Kavas on mõned huvitavad vastasseisud. Eeldatavalt kõige intrigeerivam on kahekordse Eesti meistri Katriin Saare (2018, 2019) ja 2017. aastal meistritiitli võitnud Sofiya Chekhlystova mäng.

Naiste üksikmängus nagu ka juthkirjas sai mainitud, on kõige põnevam vastasseis Katriin Saare ja USA-st suveks Eestisse naasnud Sofiya Chekhlystova vahel. See mäng peaks algama pühapäeval orienteeruvalt kell 11:00 väljakul nr. 2. Alati võitluslikkusega silma paistnud ja viimastel kuudel ka mitmel ITF-i turniiril osalenud Valeri Gorlatš kohtub samuti rahvusvahelist kogemust kõvasti kogunud Anet Angelika Koskeliga. Üle pika aja saab Eesti publik ka näha heasse mänguvormi tõusnud Maileen Nuudi etteastet.

Meeste üksikmängus võiks esile tuua järgmised eeldatavalt huvitavamad mängud. Kohe kell 10:00 tulevad platsile Siim Troost (6.) – Robin Erik Parts ja Johannes Seeman (8.) – Oskar Irdoja. Teises mänguvoorus pakuvad etenduse peaväljakul (nr. 2) Karl Kiur Saar ja Morten Ritslaid. Troosti ja Partsi puhul on muidugi kahju, et USA ülikoolis õppivad mehed loosiga kohe omavahel kokku läksid, aga selle tingis fakt, et Partsil puuduvad vajalikud edetabelipunktid, kuigi varasematel aastatel on ta võitnud ka Eesti GP etappe. Kaheksakordne Eesti meister Vladimir Ivanov (1.) alustab turniiri perspektiivika Oliver Ojakääru vastu.

Mängude ajakava leiad siit.

scroll to top