fbpx
Close

Prantsuse tennisist rääkis isolatsioonirežiimist

– Covid-19 / Foto: Pixabay

Austraalia lahtistel kvalifikatsioonist põhitabelisse murdnud prantslane Quentin Halys jagas üksikasju täieliku isolatsioonirežiimi kohta.

Vaatamata mitte väga kõrgele edetabelikohale murdis Quentin Halys (ATP 206.) end Austraalia lahtiste põhitabelisse. Kvalifikatsiooni otsustavas mängus alistas ta hollandlase Robin Haase.

Halys lendas kurikuulsa tšarterlennuga Dohast Melbourne’i, kust leiti koroonaviirus. Ta jagas mõningasi üksikasju isolatsioonirežiimi kohta.

“Korraldajad mõtlevad praegu, kas saame pärast mitut negatiivset koroonatesti lõpuks treenima hakata või mitte. Täpseid uudiseid veel pole, aga me teame, et korraldajad annavad endast parima. Meile eraldatakse erinevat spordiinventari, sealhulgas velotrenažöörid, et saaksime lähipäevil treenida. Me mõistsime, et risk on olemas ja nagu nüüd näeme, põhjusega.”

“Meid hoiatati olema väga ettevaatlikud ja ühtlasi, et isolatsioonireegleid rikkudes ootavad meid ees karmid trahvid. Ma arvan. et see on normaalne. Austraalias on äärmiselt range karantiin, nad ei soovi absoluutselt riskida. Eks me teadsime, et see kõik on keeruline. Mängijad on kõigega hästi kursis. Politsei asub kõikjal. Loodan, et mängijad mõistavad meetmete olulisust ja järgivad reegleid. Kuigi politseinike olemasolu igal korrusel paneb muigama,” lisas Halys.

scroll to top