fbpx
Close
PAF.ee

Prantslane diskvalifitseeriti kohtunikule f-tähega sõna ütlemise eest

Corentin Moutet. / Foto: AP Scanpix

Adelaide’i ATP turniiril lõppes täna üks kohtumine vahetult enne otsustavat setti, kui Laslo Djere (Serbia) ja Corentin Moutet (Prantsusmaa) mängus oli kumbki võitnud ühe seti.

Moutet võitis avaseti 6:4 ja juhtis teises 4:2, ent hakkas siis kaotama ja süüdistas selles kohtunikku ebaõiglaseid otsuseid. Pealtnägijate sõnul oli Moutet kohtunikule mitu korda öelnud: “F..k you!” Teise seti kaotas Moutet viimase geimi 40:0 eduseisust 5:7 ning pärast seda võtsid mõlemad mehed tualeti pausi. Samal ajal kutsus pukikohtunik kohale turniiri peakohtuniku, kellega arutelu järel otsustati Moutet diskvalifitseerida. Kui prantslane pausilt naasis, sai ta teada, et mäng on lõppenud tema kaotusega. Talt võetakse ära ka 2. ringi jõudmise auhinnaraha.

Pärast mängu kirjutas Moutet Instagramis: “Erinevad reeglid, erinev persoon. Nad kohtlevad mind hästi, kui seda vajalikuks peavad.” Huvitav, et ATP kodulehekülg ei kirjuta sellest mängust sõnagi. Spordialaliidud (tuleb välja, et kaasa arvatud profispordi organisatsioon) ei soovi pahatihti ebameeldivatest intsidentidest rääkida.

scroll to top