fbpx
Close

Orleans`i Challengeril läks mängijate vahel löömaks

Corentin Moutet. / Foto: EPA/Scanpix

Corentin Moutet`le ja Adrian Andreevile määrati 10 000 euro suurune trahv. Orleans`i Challengeri 1/8 kohtumises läks kähmluseks ning ATP kinnitas, et Moutet`le määrati lisaks veel 5000 eurone rahatrahv tema matšijärgsete sõnavõttude pärast sotsiaalmeedias.

Vahetult pärast tõuklemisega lõppenud matši võttis Moutet sõna sotsiaalmeedias, kus esitas oma nägemuse kokkupõrkest Bulgaaria tennisisti Andreeviga. Moutet kirjutas, et Andreev sõimas teda kaks korda ning ei julgenud seetõttu pärast mängu ka garderoobi minna. „Mingil juhul ei kavatse ma vabandada,“ sõnas Moutet. „Kui mängija vaatab sulle näkku ja saadab su p***e ( Moutet kirjutas, et Andreev ütles talle kaks korda f**k you), siis ei jää mul midagi muud üle, kui talle omal viisil selgeks teha, et nii ei käituta.“

Andreev jällegi väitis, et hoopis Moutet provotseeris teda. „Terve matši vältel tundsin end halvasti, ta muudkui provotseeris mind. Eelmisel meievahelisel kohtumisel Itaalias, mille ma võitsin, ütles ta mulle ka võrgu juures f**k you. Moutet küsis, et milles mu probleem on, kuid mul ei olnud temaga mingit probleemi,“ selgitas praegu elu kõrgeimal, ATP 211. real paiknev bulgaarlane.

Seda, et ATP mehi karistab, oli arvata. ATP ränkingus 69. kohal asuva Moutet` treener Laurent Raymond ütles eelmisel nädalal, et ootavad ATP otsust. Pärast Orleans`is juhtunu analüüsimist määras ATP riiukukkedele kopsaka rahatrahvi. Moutet ja Andreev on teineteisega hiljuti kaks korda mõõtu võtnud. Mõlemal korral jäi peale 21-aastane Andreev. Mõlemas mängus, nii Genuas kui Orelans`is võitis avaseti Moutet.

scroll to top