fbpx
Close

Poola ja Hispaania jõudsid ATP Cupi poolfinaali

Pablo Carreno Busta. / Foto: AFP/Scanpix

Sydneys jätkuval võistkondlikul ATP Cupil selgusid täna esimesed alagrupivõitjad, kes sellega pääsesid poolfinaali. Need olid A-grupis Hispaania ja D-grupis Poola.

A-grupis kohtusid meie aja järgi öises matšis Tšiili ja Norra. Tähtsust oli sellel mängul nii palju, et Tšiili võidu korral piisanuks Hispaaniale Serbia vastu vaid ühe mängu võitmisest, et kindlustada alagrupi esikoht. Kuigi esireketite kohtumises alistas Casper Ruud üsna kindlalt Christian Garini 6:4, 6:1, ei olnud Norra läbi aegade parimal tennisistil väärilisi toetajaid ning matši võitis ikkagi Tšiili 2:1. Kui Eesti aja järgi täna hommikul alustasid Hispaania – Serbia, sai Pablo Carreno Busta kohe jagu Filip Krajinovicist 6:3, 6:4 ja sellega oli kõik tehtud. Kuid Hispaania võitis ka teise üksikmängu, Roberto Bautista Agut alistas Dušan Lajovici 6:1, 6:4.

D-grupis oli seis lihtsam, sest edasipääs selgus ainult Poola – Argentiina mänguga, mõlemal oli enne tänast kaks võitu. Poola võitis isegi ootamatult kergelt 3:0, esireketite kohtumises sai Hubert Hurkacz jagu Diego Schwartzmanist 6:1, 6:4. Kreeka on 2:0 eduga Grusia vastu kindlustanud D-grupis kolmanda koha. Stefanos Tsitsipase ja Nikoloz Basilašvili mäng lõppes seisul 4:1 grusiini loobumisega.

Poolfinaalis kohtuvad Hispaania ja Poola omavahel.

scroll to top