fbpx
Close

Pajulahti Cupil saatis edu Eesti tüdrukuid

– Alissia Aleksandra Kivi / Foto: Igor Pissarev

Nastolas (Soome) alanud Tennis Europe U16 vanuseklassi 3. kategooria turniiril Pajulahti Cup on esialgu võidukad olnud ainult Eesti tüdrukud.

Teisena asetatud Andrea Roots alistas Lotta Nurmineni (Soome) koguni 6:0, 6:0, kuid võidu said ka Maily Märss ja Alissia Aleksandra Kivi. Märss alistas Vera Haataja (Soome) 4:6, 6:1, 6:0 ja Kivi Arina Vabistsevitsi (Soome) 6:2, 6:1. Kaotuse pidid aga vastu võtma Victoria Maria Mändma ja Adriana Roots.

Eesti poistest langesid ennelõunal välja Villem Aadamsoo (8), Deniss Maijorov ja Roland Louke. Kõige visamalt pani vastu õhtupoolikul mänginud Robert Raag, kuid ikkagi kaotas Gianluca Kunzile (Šveits) 5:7, 6:2, 4:6. Osa esimese ringi mänge peetakse kolmapäeval, Eestist on veel väljakule tulemas Desire Pärn.

Mariela Pluutus mängis sel nädalal Toyota Cupil Siauliais, kus toimub U16 2. kategooria turniir. Paraku langes Pluutus välja mõlemas mänguliigis. Ta sai üksikmängus 2:6, 1:6 lüüa Anastasija Adeikytelt (Leedu), kes oli ka tema paarismängupartner. Koos kaotasid nad Valgevene paarile 6:7, 5:7.

Hörsholmis (Taani) mängis U12 turniiril Aaron Kelle, aga ta sai alagrupis kolm kaotust ning langes välja ka paarismängus.

scroll to top